Kuidas osta

Kuidas Osta?
Valige välja meelepärane kaup ja vajutage nupule osta. Kauba hind sisaldab käibemaksu. Ostukorvi vaadates on selle sisu võimalik korrigeerida, s.t. lisada või vähendada tooteid. Ostu lõplikuks vormistamiseks klõpsake nupul vormista tellimus ja täitke nõutavad andmeväljad. Tutvuge toote tingimustega. Ostmiseks on nõutav tingimustega nõustumine. Ostu kinnitamisel suunatakse teid maksekeskusesse.

Kuidas ja kui kiiresti toimub tarnimine?
Kaup tarnitakse maksmisele järgneva 3 tööpäeva jooksul teie poolt määratud SmartPosti pakiautomaati. Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefonile SMS, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Paki saatmine maksab 2.59, ning see lisandub kauba maksumusele.

Kui vajate kaupa kiiremini, siis leidke edasimüüjate jaotisest lähim või sobivaim ja pöörduge tema poole. Edasimüüjatel on pakutav nomenklatuur alati laos.

Ostu tagastamisõigus
Pärast kauba kättesaamist on Tarbijal õigus ostust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Ostust taganemiseks tuleb esitada avaldus, mille vorm on leitav tehnilise toe jaotisest juhendite ja dokumentatsiooni alt. Täidetud avaldus saata veebipoe e-postile. Tagastamisõigus ei kehti toodetele, mida on kasutatud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.

Kaup peab poele olema tagastatud avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.

Veebipood kannab tarbijale raha tagasi kauba tagastamisele järgneva 14 päeva vältel.